» Інформація » На нараді з перевізниками розглядали скарги мешканців району

На нараді з перевізниками розглядали скарги мешканців району

Автор: admin1 от 18-09-2015, 09:09
 (голосів: 0)

На нараді з перевізниками розглядали скарги мешканців районуПід час чергової наради з перевізниками, яка відбулася в четвер, 17 вересня в Дрогобицькій райдержадміністрації головною темою було розгляд скарг мешканців району щодо порушень у сфері перевезення. Найбільше нарікань стосувалося маршруту Дрогобич-Сторона та керівника «Західтранс» Романа Хижевського. Колективна заява мешканців села Сторона стосувалась того, що водії цього маршруту порушують права пільговиків, багатодітних сімей та сімей учасників АТО. Керівник апарату райдержадміністрації Степан Рудницький, який проводив нараду, наголосив на недопустимості таких грубих порушень та не коректного ставлення до пасажирів з боку водіїв.

Наступним питанням на нараді розглядалося умови проведення конкурсу з визначення автомобільних перевізників на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі Дрогобицького району, який оголошений на виконання розпорядження голови райдержадміністрації від 26 серпня 2015 №238.

 

На нараді з перевізниками розглядали скарги мешканців району
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua