Під час чергової зустрічі з перевізниками, яка відбулася у вівторок, 3 листопада в Дрогобицькій райдержадміністрації розглядалися скарги мешканців району на «гарячу лінію 112» щодо порушень у сфері перевезення. На цю зустріч були запрошені керівники фірм-перевізників та самі скаржники, які озвучили свої скарги. Найбільше нарікань стосувалося маршрутів: Дрогобич-Станеля – один з водіїв не довозить пасажирів до кінцевої зупинки, а розвертається в центрі села, тому вони змушені йти пішки ще 650 метрів; Дрогобич-Борислав – зрив графіків призводить до запізнень на роботу працівників нафтопереробного заводу, відсутність в автобусах недільних графіків; Дрогобич-Бистриця Гірська – не коректне ставлення одного з водіїв до пасажирів; Дрогобич-Меденичі – не виконання останнього рейсу в неділю.
Керівник апарату райдержадміністрації Степан Рудницький, який проводив цю зустріч, наголосив на недопустимості таких грубих порушень та не коректного ставлення до пасажирів з боку водіїв та запропонував створити робочу групу і вивчити питання щодо рейсу Дрогобич-Меденичі, оскільки на нього поступає найбільше скарг.
Окремою темою зустрічі було обговорення систематичного зриву рейсів Дрогобич-Медвежа. Сільський голова Степан Коваль та депутат районної ради Михайло Лужецький зачитали колективного листа, де хронологічно зафіксовані порушення на цьому рейсі. Заслухавши пояснення керівництва фірми-перевізника ТОВ «Канзас», яка виконує перевезення на цьому марщруті та врахувавши пропозиції голови районної ради Михайла Сікори було вирішено в тижненвий термін провести спільну зустріч виконкому сільської ради, представників перевізника та райдержадміністрації, на якій узгодити реальний графік перевезень, врахувавши побажання громади села.













