» Інформація » В Ясениці Сільній освятили пам’ятник Степану Бродяку

В Ясениці Сільній освятили пам’ятник Степану Бродяку

Автор: admin1 от 22-09-2015, 11:11

В Ясениці Сільній освятили пам’ятник Степану Бродяку«Життя віддав Ти, щоб вільною була Україна-матінка твоя…» - такі слова викарбовано на пам’ятнику герою-ясеничанину Степану Бродяку, посвячення якого відбулася вчора, 21 вересня, в храмове свято Різдва Пресвятої Богородиці. Сотні людей зібралися на сільському цвинтарі, щоб вшанувати свого односельчанина, приїхали також його побратими, які разом воювали на сході країни.

В Ясениці Сільній освятили пам’ятник Степану Бродяку«Ми всі повинні молитися за його душу, любити свою Україну так,  як любив її Степан» - це звучало у виступах заступника голови Дрогобицької райдержадміністрації Івана Мізерника, голови ГО «Всеукраїнське об’єднання учасників АТО» Миколи Кобільника, який передав дружині Степана Бродяка орден «За жертовність та любов до України» від Патріаха Української Православної Церкви Київського Патріархату Філарета.

Нагадаємо, що Степан народився у 1985 році, закінчив Ясеницесільнянську середню школу, Бориславське професійно-технічне училище, служив у війську в  підрозділі спеціального призначення в Кіровограді, а в серпні 2014 року був мобілізований у 80-ту аеромобільну бригаду. Загинув на Луганщині 5 вересня минулого року. 15 травня 2015 року Указом Президента України нагороджений орденом «За мужність» III ступеня.

В Ясениці Сільній освятили пам’ятник Степану Бродяку