» Інформація » З 1 жовтня 2015 жоден державний орган не матиме права вимагати у громадян довідки

З 1 жовтня 2015 жоден державний орган не матиме права вимагати у громадян довідки

Автор: admin2 от 24-09-2015, 10:24
 (голосів: 1)

З 1 жовтня 2015 жоден державний орган не матиме права вимагати у громадян довідкиПро це заявила перший заступник міністра юстиції України Наталія Севостьянова на засіданні колегії Міністерства юстиції.

«З 1 жовтня жоден державний орган не матиме права вимагати довідки, навіть електронні. Бо якщо вони (держоргани) матимуть безкоштовний доступ до реєстру, то зможуть це зробити власноруч і отримати цю інформацію без того, щоб кожного разу звертатися за виписками та довідками. Це стосується не тільки довідок, а й, наприклад, документів про народження, шлюб та інших», – повідомила Н.Севостьянова.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua