» Інформація » Нарада з секретарями сільських, селищних рад

Нарада з секретарями сільських, селищних рад

Автор: admin1 от 16-12-2015, 10:31
 (голосів: 0)

Нарада з секретарями сільських, селищних радВчора, 15 грудня, в сесійній залі районної ради відбулася нарада з секретарями сільських та селищних рад, на якій розглядалось питання про спрощений порядок надання житлових субсидій, порядок ведення діловодства в органах місцевого самоврядування. Про це інформували керівник управління праці та соціального захисту населення Галина Чапля та начальник загального відділу апарату райдержадміністрації Наталія Сенів.

Начальник відділу організаційно-кадрової роботи Любов Кішко розповіла про роботу виконкомів та ведення кадрової роботи органів місцевого самоврядування.

Нарада з секретарями сільських, селищних рад

 

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua