Цими днями на Дрогобиччині перебуває чисельна делегація освітян з Дергачівського району Харківської області, які приїхали, щоб обмінятися досвідом та реалізувати спільні проекти в галузі освіти. Сьогодні, 8 жовтня, вони відвідали малу батьківщину Івана Франка – село Нагуєвичі. Тут дівчата у вишиванках зустріли гостей з хлібом-сіллю, а зі словами вітання до них звернулися заступник голови Дрогобицької райдержадміністрації Іван Мізерник та в.о. керівника відділу освіти Іван Стецко. Вони побажали харків’янам приємного перебування на гостинній Дрогобицькій землі, успішно втілити в життя напрацьовані спільні проекти, здоров’я їх родинам і мирного, безхмарного неба в Україні.
Після цього гості ознайомилися з садибою Івана Франка, побували в музеї історико-культурного заповідника «Нагуєвичі», відвідали школу в Ясениці-Сільній.
Особисто від голови Дергачівської райдержадміністрації вони вручили керівництву Дрогобицької РДА фотопанораму меморіального комплексу «Висота маршала Конєва» у селищі Солоницівка, як вважають українські історики, саме бій за цю висоту в серпні 1943 року та згодом визволення Харкова, поклали початок процесу безперервного звільнення України від фашистів.
До складу делегації входять 25 директорів шкіл та керівники відділу освіти Дергачівського району Харківської області.













