Українці з Австралії, які гостювали цими днями у Дрогобицькій СЗШ №1 ім. Івана Франка, відвідали Державний історико-культурний заповідник "Нагуєвичі". Змістовним перебуванням в рідному селі Великого Каменяра гостей з далекого континенту опікувався особисто голова райдержадміністрації Михайло Винницький.
Представники української діаспори з Сіднею оглянули екпозиції літературного музею та Музею-садиби Івана Франка. Гості Дрогобиччини були приємно вражені побаченим, захоплені цікавою та змістовною екскурсією. Вони висловили щиру подяку директорові заповідника Орисі Резекуловій та залишили свій запис у Книзі відгуків музею. "Вітаємо близьких і рідних земляків в музею Івана Франка! Миру, злагоди і Божих ласк у виконанні цінної праці! Директор, вчителі, учні, батьки Братської школи ім. Святого Андрея у Сіднею," - написали вони.
Фото Юрія Федчака













