» Інформація » Виборчі дільниці готові до голосування 25 жовтня – суттєвих проблем немає

Виборчі дільниці готові до голосування 25 жовтня – суттєвих проблем немає

Автор: admin2 от 20-10-2015, 12:10

Виборчі дільниці готові до голосування 25 жовтня – суттєвих проблем немаєУсі дільничні виборчі комісії у Львівській області забезпечені необхідними приміщеннями, обладнанням, інвентарем, транспортними засобами. Про це повідомив начальник відділу адміністрування Державного реєстру виборців апарату Львівської ОДА Федір Алєйніков.

"На даний час вирішується питання забезпечення телефонним зв’язком окремих дільниць віддалених районів Львівщини. Ті з них, до приміщень яких немає можливості підвести стаціонарний телефонний зв’язок, будуть забезпечені мобільним. Проблеми, які могли б суттєво вплинути на роботу комісій, відсутні", - зазначив Федір Алєйніков.

Нагадаємо, що для забезпечення голосування на місцевих виборах 25 жовтня 2015 року в області утворено 2129 дільничних виборчих комісій, з яких 2068 звичайних та 61 спеціальна (543 великих, 668 середніх та 918 малих дільниць).