Про підготовку виборчих дільниць до проведення виборів народних депутатів України, які відбудуться 26 жовтня, йшлося на нараді в кабінеті першого заступника Дрогобицької райдержадміністрації Степана Рудницького.
Про роботу щодо підготовки до позачергових виборів розповіла начальник відділу організаційно-кадрової роботи апарату райдержадміністрації Любов Кішко. Начальник відділ ведення Державного реєстру виборців Ігор Білик інформував, що в одномандатному виборчому окрузі №121 будуть працювати 142 дільниці, з них 74 в районі. До 15 жовтня на дільничні комісії будуть передані списки виборців, а до 20 жовтня їх необхідно уточнити, тому кожен виборець повинен до цього числа звернутися виборчу дільницю і перевірити свої дані в списку виборців.Примітно, що більшість дільниць в Дрогобицькому районі розміщені у школах та закладах культури. В.о. начальника відділу освіти Іван Стецко та керівник відділу культури і туризму райдержадміністрації Осип Марущак, зазначили, що дільниці у навчальних закладах та народних домах готові зустрічати своїх виборців, приміщення виділені, умови для легітимного проведення виборів забезпечені повністю.
Увагу присутні звернули і на технічне забезпечення виборчих осередків – освітлення, зв’язок, охорону. Василь Дмитрик, начальник Дрогобицького РЕМу, запевнив, що усі дільниці міста та району електричною енергією та зв’язком забезпечені у повному обсязі, але членам дільничних комісій, особливо тим, що розміщуються в народних домах, необхідно дотримуватись правил поводження з електронагрівальними приладами. Про обов'язкове проведення первинного протипожежного інструктажу членів дільничних комісій говорив начальник Дрогобицького районного відділу ГУ ДСНС України у Львівській області Роман Свястін.













