» Інформація » Олександра Ганущина обрали головою Львівської обласної ради

Олександра Ганущина обрали головою Львівської обласної ради

Автор: admin2 от 19-11-2015, 14:24
 (голосів: 0)

Олександра Ганущина обрали головою Львівської обласної радиУ четвер, 19 листопада головою Львівської обласної ради обрали депутата від фракції "БПП "Солідарність" Олександра Ганущина. За це рішення під час таємного голосування на сесії Львівської обласної ради проголосували 60 депутатів.

Всього у голосуванні взяли участь 67 депутатів, "за" проголосували 60 обранців, "проти" – 5, "утримався" – 1 депутат. Ще один бюлетень визнали недійсним.

У своєму виступі перед голосуванням Олександр Ганущин назвав основні напрямки роботи, над якими працюватиме на посаді голови обласної ради. Основним завданням на цій посаді він бачить представлення інтересів та допомогу громадам Львівщини, а також проведення процесу децентралізації, дотримання принципів відкритості та прозорості у роботі обласної ради.

Окрім того, сьогодні під час сесії обрали заступників голови Львівської облради. Олександр Ганущин запропонував на посаду першого заступника голови обласної ради депутата від політичної партії “Об'єднання “Самопоміч” Парасковію Дворянин та на посаду заступника голови ЛОР - депутата від політичної партії “Громадянська позиція” Володимира Гірняка.

Нагадаємо, що всього до складу Львівської облради нового скликання увійшло 84 депутата: 20 від «Блоку Петра Порошенка "Солідарність"»; 14 – від «Самопомочі» ; 12 – від «Свободи»; 9 – від «Батьківщини»; 8 – від «Громадянської позиції»; 6 – від «УКРОПу»; та по 5 від Радикальної партії, «Народного контролю» та Народного руху України.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua