» Інформація » «Теплі» кредити демонструють позитивну динаміку

«Теплі» кредити демонструють позитивну динаміку

Автор: admin2 от 2-12-2015, 08:54

«Теплі» кредити демонструють позитивну динамікуЗа оперативними даними моніторингу Програми підтримки енергоефективних заходів для населення, банки видали майже 69 тисяч кредитів на 1,113 мільярда гривень. Із них понад 302 мільйони гривень за період із 26 жовтня по 30 листопада цього року.

Особливість даної динаміки — зростання кількості кредитів серед громадян, які є отримувачами субсидій на житлово-комунальні послуги. На сьогодні цій категорії населення видано 11 418 «теплих» кредитів на майже 138 мільйонів гривень.

Водночас спостерігається позитивний попит і ОСББ, які взяли кредитів на 14,3 мільйона гривень. Кількість об’єднань співвласників багатоквартирних будинків, що скористалися програмою, сягнула 152, повідомляє прес-служба Державного агентства з енергоефективності та енергозбереження.

Також майже 13 тисяч кредитів взяли громадяни на заміну газових котлів загальною сумою 211 мільйонів гривень. Це на 5,6 мільйона більше, ніж минулого тижня.

За матеріалами газети "Урядовий кур'єр"