» Інформація » Голова райдержадміністрації взяв участь в обласній скайп-нараді

Голова райдержадміністрації взяв участь в обласній скайп-нараді

Автор: admin2 от 7-12-2015, 10:07
 (голосів: 0)

Голова райдержадміністрації взяв участь в обласній скайп-нарадіСьогодні голова райдержадміністрації Максим Лісогор взяв участь в обласній скайп-нараді, яку проводив голова облдержадміністрації Олег Синютка.

Розглядалося питання виконання цьогорічних бюджетів та формування бюджетів на 2016 рік. Йшлося також про важливість укладення угод про пайову участь забудовників у розвитку інфраструктури населених пунктів, про процес роздержавлення друкованих комунальних засобів масової інформації, який відповідно до прийнятого Верховною Радою України Закону розпочнеться з 1 січня 2016 року.

Обговорювався також стан ремонту доріг і проведення робіт на об'єктах незавершеного будівництва. Голова райдержадміністрації інформував про те, що поки дозволяють погодні умови, фірма “Магістраль” пообіцяла продовжити ремонт на автодорозі на Довголуку. Максим Лісогор інформував також очільника області про активні будівельні роботи, які проводить підрядник на довгобуді Сторонянської школи.

У скайп-нараді також взяли участь голова районної ради Михайло Сікора, керівники окремих структурних підрозділів райдержадміністрації та служб.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua