» Інформація » Молодіжні громадські організації запрошують на підсумкову зустріч

Молодіжні громадські організації запрошують на підсумкову зустріч

Автор: admin2 от 9-12-2015, 10:35

Молодіжні громадські організації запрошують на підсумкову зустрічУ середу, 9 грудня управління молоді та спорту Львівської облдержадміністрації запрошує молодіжні громадські організації Львівщини на підсумкову зустріч "Галицький авангард". Окрім презентацій цьогорічних результатів діяльності та подальших планів, також відзначать найактивніших громадських лідерів і організації.

Організатори планують узагальнити результати спільної діяльності управління і молодіжних громадських організацій у 2015 році (у форматі презентацій тривалістю 3-5 хв) та обговорити пріоритети співпраці на наступний рік.

Зустріч розпочнеться о 17:30 год. у Львівському кіноцентрі, за адресою: м. Львів, вул. Володимира Великого, 14-а.

Програма заходу:

17:30-18:00 год – реєстрація представників молодіжних громадських організацій;

18:00-18:15 год – виступ організаторів заходу;

18:15-19:45 год – презентації організацій;

19:45-20:00 год – нагородження найактивніших представників громадськості;

20:00 год – підбиття підсумків та спілкування.

За детальною інформацією просимо звертатись до головного спеціаліста відділу молодіжної політики управління молоді та спорту ЛОДА Софії Курман – тел (068) 5121268.