Вчора наприкінці дня голова райдержадміністрації Максим Лісогор спільно з головою районної ради Михайлом Сікорою здійснили робочий візит до с.Сторона. Очільники району побували на будівництві місцевої школи. Незважаючи на пізній час, роботи на об'єкті тривали повним ходом.
Будівельники завершують перекриття останнього поверху. Згодом планується перейти до скління вікон, внутрішніх робіт. Ведуться роботи щодо монтажу
блочної котельні на тверде паливо. Максим Лісогор та Михайло Сікора поспілкувалися з керівником фірми-підрядника Орестом Матківським, який повідомив, що на будівництві Сторонянської школи задіяні всі необхідні ресурси, тому заплановані роботи будуть виконані вчасно.













