» Інформація » Перші особи району побували на будівництві школи в Стороні

Перші особи району побували на будівництві школи в Стороні

Автор: admin2 от 11-12-2015, 13:43
 (голосів: 0)

Перші особи району побували на будівництві школи в СтороніВчора наприкінці дня голова райдержадміністрації Максим Лісогор спільно з головою районної ради Михайлом Сікорою здійснили робочий візит до с.Сторона. Очільники району побували на будівництві місцевої школи. Незважаючи на пізній час, роботи на об'єкті тривали повним ходом.

Будівельники завершують перекриття останнього поверху. Згодом планується перейти до скління вікон, внутрішніх робіт. Ведуться роботи щодо монтажуПерші особи району побували на будівництві школи в Стороні блочної котельні на тверде паливо. Максим Лісогор та Михайло Сікора поспілкувалися з керівником фірми-підрядника Орестом Матківським, який повідомив, що на будівництві Сторонянської школи задіяні всі необхідні ресурси, тому заплановані роботи будуть виконані вчасно.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua