» Інформація » Рихтицька школа відмовилася від дорогого газу

Рихтицька школа відмовилася від дорогого газу

Автор: admin2 от 30-07-2015, 10:15
 (голосів: 0)

Рихтицька школа відмовилася від дорогого газуВчора в Рихтицькій СЗШ І-ІІІ ст. було введено в дію котельню на тверде паливо. При запуску шкільної котельні були присутні голова райдержадміністрації Максим Лісогор, голова районної ради Михайло Сікора, депутат обласної ради Михайло Задорожний, представники освіти та підрядної організації.

Котельня переобладнана відповідно до заходів з енергозбереження. Використання твердого палива (в даному випадку, дров) замість дорогого газу дозволить суттєво зекономити бюджетні кошти, водночас, забезпечивши належний температурний режим у шкільних приміщеннях.

Під час розмови з директором школи Галиною Андрійчик та представником підрядної організації голова райдержадміністрації зазначив, що потрібно провести ще низку організаційних заходів, зокрема, забезпечити належні робочі місця для працівників, умови для збереження сухого палива.”Щоб завершити необхідні роботи,- сказав Максим Лісогор,- директору школи потрібна допомога і підрядника, і відділу освіти, і влади”. У свою чергу, очільник району пообіцяв, що матиме розмову з директором Дрогобицького держлісгоспу Василем Матяшовським щодо своєчасного забезпечення котельні дровами відповідної кондиції.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua