» Інформація » Працівникам медичної галузі виплатять індексацію заробітних плат за три останні місяці

Працівникам медичної галузі виплатять індексацію заробітних плат за три останні місяці

Автор: admin2 от 11-12-2015, 16:34
 (голосів: 0)

Працівникам медичної галузі виплатять індексацію заробітних плат за три останні місяціУ п’ятницю, 11 грудня голова Львівської обласної державної адміністрації  Олег Синютка зустрівся із працівниками Львівської обласної клінічної психіатричної лікарні.

Під час зустрічі Олег Синютка поінформував присутніх про те, що уже готується розпорядження про виплату індексації заробітних плат за жовтень, листопад та грудень 2015 року працівникам медичних установ Львівщини.

Крім того, за словами очільника області, уже скеровано листи до Міністерства фінансів України щодо виділення додаткового фінансування задля погашення невиплаченої індексації  медичним працівникам у повному обсязі. Індексацію медперсоналу переважної більшості закладів охорони здоров'я області не виплачують з квітня 2015 року. 

Нагадаємо, що у вівторок, 8 грудня, голова облдержадміністрації зустрівся із працівниками обласної психіатричної лікарні, які зібралися під стінами ЛОДА. Працівники клініки у такий спосіб домагалися виплати індексації заробітних плат та  отримання додаткових коштів на оздоровлення. Олег Синютка пообіцяв медикам врегулювати дану проблему.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua