Сьогодні, 12 квітня, голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка провів зустріч зустрівся з головою Національного агентства України з питань державної служби Костянтином Ващенком. Під час розмови порушили питання результатів реформування державного управління і державної служби. Окрім того, у мехаж візиту Костянтина Ващенка на Львівщину, відбудуться наради з керівниками апаратів районних державниї адміністрацій області. Участь у зустрічі також взяли керівник апарату Львівської облдержадміністрації Маріанна Вільшинська та начальник міжрегіонального управління Національного агентства України з питань держслужби у Львівській та Закарпатській областях Ярослав Коваль.













