» Інформація » У Дрогобицькій районній раді створено 9 депутатських фракцій

У Дрогобицькій районній раді створено 9 депутатських фракцій

Автор: admin2 от 17-12-2015, 16:18
 (голосів: 0)

У Дрогобицькій районній раді створено 9 депутатських фракційСьогодні, 17 грудня відбулося пленарне засідання ІІ сесії районної ради, яке провів голова районної ради Михайло Сікора. У роботі сесії взяли участь голова райдержадміністрації Максим Лісогор, депутати обласної ради Михайло Задорожний та Ольга Грицик.

На початку засідання голова районної ради оголосив про утворення дев'яти депутатських фракцій ради.

Депутати заслухали доповідь начальника фінансового управління райдержадміністрації Віталія Перхуна про виконання та внесення змін до районного бюджету 2015 року.

До порядку денного було також внесене питання про стан утримання та підготовки доріг району до зимового періоду. На цю тему виступили керівник філії “Дрогобицький райавтодор” Сергій Грибанов та представник фірми “Магістраль”. Втім, детального розгляду питання не відбулося, оскільки не прибули запрошені на сесію керівники Служби автомобільних доріг області та облавтодору. З цього приводу, а також щодо стану окремих автомобільних доріг та мостів району депутати вирішили звернутися до керівництва області. Було також прийняте звернення до обласної влади та обласних дорожніх служб щодо необхідності впорядкування руху автотранспорту на проблемному перехресті “Вигода” (встановлення світлофорів або великого транспортного кільця з відповідною розміткою та дорожніми знаками).

Сесія також затвердила Положення про Президію та постійні комісії районної ради, розглянула інші організаційні питання роботи районної ради. Затвердження Регламенту районної ради перенесене на наступне засідання.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua