» Інформація » Творчі колективи району колядували для жителів сусідніх міст

Творчі колективи району колядували для жителів сусідніх міст

Автор: admin2 от 11-01-2016, 16:43

Творчі колективи району колядували для жителів сусідніх міст9 січня фольклорний ансамбль «Дорожівчанка» НД с.Дорожів (керівник колективу Надія Блощинська) виконав чудові автентичні колядки на Святі коляди в Дрогобичі на площі Ринок.

10 січня в Трускавці уже традиційно відбувся обласний фестиваль Коляди «Ой радуйся, земле!». Дрогобицький район представив на фестивалі новостворений чоловічий вокальний ансамбль Народного дому смт.Меденичі, яким керує художній керівник Володимир Токарчук. Меденичани колядували для працівників та відпочиваючих санаторію «Шахтар», а також взяли участь у заключному концерті в палаці культури ім.Тараса Шевченка.

Квартет вчителів с.Новий Кропивник став учасником доброчинної акції “Волонтерська коляда” у катедральному соборі Пресвятої Трійці у м.Дрогобичі. Педагоги гарно та майстерно заколядували для українських воїнів, волонтерів, доброчинців.