» Інформація » На адресу Дрогобицької райдержадміністрації надійшла подяка від управління освіти Рубіжанської міської ради

Автор: admin2 от 15-01-2016, 14:47

На адресу Дрогобицької райдержадміністрації надійшла подяка від управління освіти Рубіжанської міської ради Лист з Луганщини адресований голові райдержадміністрації Максимові Лісогору. У ньому висловлюється щира подяка райдержадміністрації, відділу освіти, зокрема, головному спеціалісту Людмилі Коник-Осадчій, директору Ганні Гіщак та колективу Грушівської СЗШ І-ІІ ст., мешканцям села за теплий прийом делегації школярів з Рубіжного, яка гостювала на Дрогобиччині 4-13 січня. Автори листа зазначають, що знайомство із самобутньою культурою, звичаями і традиціями нашого мальовничого краю, цікаві екскурсії, а головне щирість і гостинність господарів назавжди залишаться у серцях дітей та їхніх педагогів з Рубіжного.

На завершення освітяни Рубіжного бажають жителям Львівщини міцного здоров'я, Божої ласки, любові, миру, злагоди, добра і родинного затишку.