Вчора у реєстраційній службі міськрайонного управління юстиції відбулася нарада за участю керівництва міста і району. У нараді взяли участь заступник начальника Головного управління юстиції у Львівській обл. Оксана Куманська-Нор, Дрогобицький міський голова Тарас Кучма та перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Шутко, заступник голови районної ради Володимир Стецівка керівник апарату райдержадміністрації Степан Рудницький, керуючий справами місквиконкому Володимир Коцюба, керівники центрів надання адміністративних послуг.
Обговорювалися організаційні питання передачі повноважень у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців місцевим органам влади та нотаріусам.
З 1 січня 2016 року повноваження з реєстрації бізнесу та нерухомості передаються місцевим органам влади та нотаріусам. Відповідні Закони Верховна Рада України ухвалила ще минулого року 26 листопада: "Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень", "Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань".
У Львівській області органи юстиції розпочали процес передачі своїх повноважень з державної реєстрації речових прав на нерухоме майно, юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців на місцевий рівень. В Україні цей процес повинен завершитись до кінця квітня 2016 року. На Львівщині передачу повноважень державного реєстратора на місця планують реалізувати вже у лютому.













