» Інформація » Дзвінки до диспечерської РЕМу автоматично переадресовуються на кол-центр "Львівобленерго"

Дзвінки до диспечерської РЕМу автоматично переадресовуються на кол-центр "Львівобленерго"

Автор: admin1 от 1-02-2016, 15:42
 (голосів: 0)

Дзвінки до диспечерської РЕМу автоматично переадресовуються на кол-центр "Львівобленерго"Начальник Дрогобицького РЕМу Василь Дмитрик на сьогоднішньому засідання комісії з питань ТЕБ та НС, під головуванням голови Дрогобицької райдержадміністрації Максима Лісогора доповів, що з лютого місяця змінився порядок дозвону до диспетчерської служби. Усі дзвінки, що тепер надходять на телефон диспетчерської (2-35-72), автоматично переадресовуються на Центр обробки викликів ПАТ «Львівобленерго», на номер 0-800-50-15-68.

Це зроблено з метою розвантажити диспетчерів, звільнити їх від необхідності відповідати на численні телефонні дзвінки, адже це в середньому займало третину всього робочого часу диспетчера. Тепер вони можуть спокійно, не відволікаючись, виконувати свої безпосередні обов’язки. Це, безумовно, покращує якість роботи та дозволяє зосередитися на найважливішому – вирішенні аварійних ситуацій, організації роботи оперативно-виїзних бригад, гарантуванні їхньої безпечної діяльності в електроустановках.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua