Голова райдержадміністрації Володимир Шутко звернувся до керівництва ПАТ “Львівобленерго” з клопотанням про облаштування додаткових телефонних ліній для диспетчерських служб Дрогобицького та Бориславського РЕМів. Відповідна пропозиція прозвучала на черговому засіданні Колегії райдержадміністрації. Така потреба з'явилася через те, що при виникненні проблем з подачею електроенергії (перепади напруги, аварійні вимкнення світла) споживачі не можуть додзвонитися до енергетиків, щоб оперативно з'ясувати необхідну інформацію. Це спричиняє невдоволення серед населення та численні скарги мешканців до райдержадміністрації, облдержадміністрації, а також на обласну та Урядову гарячі лінії.













