» Інформація » Голова райдержадміністрації ініціює заходи для поліпшення роботи диспетчерської служби РЕМів

Голова райдержадміністрації ініціює заходи для поліпшення роботи диспетчерської служби РЕМів

Автор: admin2 от 4-07-2016, 10:40
 (голосів: 0)

Голова райдержадміністрації ініціює заходи для поліпшення роботи диспетчерської служби РЕМівГолова райдержадміністрації Володимир Шутко звернувся до керівництва ПАТ “Львівобленерго” з клопотанням про облаштування додаткових телефонних ліній для диспетчерських служб Дрогобицького та Бориславського РЕМів. Відповідна пропозиція прозвучала на черговому засіданні Колегії райдержадміністрації. Така потреба з'явилася через те, що при виникненні проблем з подачею електроенергії (перепади напруги, аварійні вимкнення світла) споживачі не можуть додзвонитися до енергетиків, щоб оперативно з'ясувати необхідну інформацію. Це спричиняє невдоволення серед населення та численні скарги мешканців до райдержадміністрації, облдержадміністрації, а також на обласну та Урядову гарячі лінії.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua