Проблема з довезенням учнів з Волі Якубової до школи виникла на початку лютого, коли змінився графік автобусного маршруту Дрогобич-Воля Якубова-Добрівляни. Оскільки до Добрівлян існує маршрут через Рихтичі, він був скорочений і з кінцевою зупинкою у Волі Якубові. У зв’язку з виникненням такої ситуації в Дрогобицькій райдержадміністрації відбулася нарада під головуванням першого заступника РДА Володимира Шутка за участі заступника голови районної ради Володимира Стецівки, в.о. керівника відділу освіти, начальника фінансового управління, керівника фірми-перевізника, начальника сектору з питань ЖКГ та інфраструктури, сільських голів, директорів шкіл.
Обмінявшись думками та пропозиціями було вирішено в тижневий термін відділу освіти розробити та погодити маршрут автобуса «Школярик» для доставки учнів до школи з села Воля Якубова.
В свою чергу керівник підприємства «Транс-Екіпаж» Йосип Дяків тимчасово виконуватиме два рейси (вранці і в обід) до Добрівлян через Волю Якубову.
Також учасники наради обговорили питання використання енергоносіїв в навчальних закладах району за грудень 2015 року та січень 2016 року та вирішили провести аналіз використання енергоносіїв конкретно по кожному навчальному закладу і прийняти кінцеве рішення на наступний понеділок.













