Сьогодні, 5 лютого, під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Володимира Шутка відбулось чергове засідання оперативного штабу для координації роботи з питань забезпечення безпеки громадян і захисту найважливіших об’єктів інфраструктури району. Розглядались питання стану безпеки пасажирських перевезень та дорожньої мережі району, стану призову на військову службу за контрактом і участь в цій роботі Дрогобицького міжрайонного центру зайнятості.
Як доповів головний лікар Дрогобицького районного медичного об’єднання Валерій Паламарчук, рівень захворюваності на грип в районі знизився.
Також Володимир Шутко доручив в.о. відділу освіти Івану Стецко розробити маршрут автобуса «Школярик» для доставки учнів до школи з села Воля Якубова.













