» Інформація » У Дрогобицькому районі реалізували низку проектів у галузі освіти та культури, - звіт голови РДА

Автор: admin1 от 10-02-2016, 10:09

У Дрогобицькому районі реалізували низку проектів у галузі освіти та культури, - звіт голови РДАУ 2015 році у Дрогобицькому районі успішно реалізували низку проектів у галузі освіти та культури. Про це розповів голова Дрогобицької районної державної адміністрації Максим Лісогор у вівторок, 9 лютого, під час звіту про виконану роботу у 2015 році.
Як зазначив голова РДА, із Державного фонду регіонального розвитку на добудову школи та реконструкцію системи опалення із застосуванням енергозберігаючих технологій в селі Сторона виділили 5108 тис грн. "Реалізували на Дрогобиччині і 4 проекти в рамках Проекту ЄС та програми розвитку ПРООН на суму 1176 тисяч гривень, - наголосив Максим Лісогор. - З цих коштів 288 тисяч гривень вклали у ремонт системи опалення Залокотської школи, 312,9 тисяч гривень – у заміну вікон і дверей у Попелівському навчально-виховному комплексі. Також утеплили стелю і перекрили дах у Верхньогаївському навчально-виховному комплексі та замінили вікна і двері у спортзалі на суму 286 тисяч гривень та у Доброгостівській школі – на суму 289 тисяч гривень".
Також очільник Дрогобиччини зазначив, що у 2015 році реалізували 18 цільових програм за кошти районного бюджету на суму 3091 тис грн, а також 15 мікропроектів, зокрема 5 – по народних домах на суму 700 тис грн, 4 – по розвитку мережі дошкільних навчальних закладів на 142 тис грн та ще 6 – інших пріоритетів на суму 674 тис грн.
Окрім того, важливим питанням під час звіту була соціальна сфера. За словами Максима Лісогора, станом на 1 січня 2016 року майже 37 тис сімей Дрогобицького району отримали державні соціальні допомоги та компенсації на суму понад 167 млн грн, що на 46,7 млн грн більше у порівнянні з 2014 роком.
З районного бюджету виплатили матеріальну допомогу і 326-ти учасникам бойових дій у зоні АТО на суму 437,5 тис грн та 6 сім’ям загиблих учасників АТО на суму 336 тис грн.