» Інформація » На Дрогобиччині будуть створені мобільні групи швидкого реагування

На Дрогобиччині будуть створені мобільні групи швидкого реагування

Автор: admin1 от 16-02-2016, 13:01

На Дрогобиччині будуть створені мобільні групи швидкого реагуванняВ Дрогобицькому районі будуть створені мобільні групи швидкого реагування з представників МНС, поліції, управління агропромислового розвитку та цивільного захисту райдержадміністрації, екологічних служб, які регулярно проводитимуть рейди щодо контролю за несанкціонованим та самовільним випалювання сухої рослинності або її залишків. Про це йшлося на засіданні комісії з питань ТЕБ і НС, яка відбулася у вівторок, 16 лютого, під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Володимира Шутка.

Також на засіданні прозвучали пропозиції запровадити профілактичні виїзди в населені пункти району, проводити лекції в навчальних закладах про небезпеку та шкідливість випалювання сухостоїв. Дрогобицького районного відділу ГУ ДСНС України у Львівській області лише в лютому цього року неодноразово виїжджали на виклики гасіння пожеж, що виникали в результаті горіння сухої трави, тому комісія прийняла рішення про додаткове виділення пального для Дрогобицького районного відділу з НС.