» Цивільний захист » Паліїв сухої трави продовжують штрафувати, - екологи упіймали ще 7 порушників

Паліїв сухої трави продовжують штрафувати, - екологи упіймали ще 7 порушників

Автор: admin2 от 9-03-2017, 10:53
 (голосів: 1)

Паліїв сухої трави продовжують штрафувати, - екологи упіймали ще 7 порушниківНа Львівщині, попри всі заборони, надзвичайники та екологи продовжують фіксувати випадки самовільного випалювання сухої рослинності та її залишків. Із початку пожежонебезпечного періоду в області до адміністративної відповідальності притягнули вже 32 особи, які змушені будуть сплатити штрафи загальною сумою 5610 гривень.

Лише за два дні мобільні групи у складі представників Державної екологічної інспекції у Львівській області, департаменту з питань цивільного захисту та департаменту екології та природних ресурсів Львівської ОДА упіймали "на гарячому" ще 7 паліїв сухостою. Нагадаємо, що станом на понеділок, 7 березня, довідповідальності притягнули 25 порушників.

Департамент з питань цивільного захисту ОДА закликає мешканців області не допускати самовільного випалювання сухої рослинності та її залишків і пам’ятати про шкоду, яка завдається природі внаслідок пожеж в екосистемах!

Зазначимо, що станом на сьогодні зафіксовано 387 пожеж в екосистемах, загальною площею 84,4га. 

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua