» Інформація » З нагоди 202-ї річниці Великого Кобзаря відбулася урочиста академія

З нагоди 202-ї річниці Великого Кобзаря відбулася урочиста академія

Автор: admin1 от 10-03-2016, 09:53
 (голосів: 0)

З нагоди 202-ї річниці Великого Кобзаря відбулася урочиста академіяУ вівторок, 9 березня, у Львівському національному академічному театрі опери та балету ім. Соломії Крушельницької відбулась урочиста академія "Наш Шевченко". Під час академії її учасники, зокрема лауреати Національної премії імені Тараса Шевченка чоловіча хорова капела "Дударик" та вокальна формація "Пікардійська терція", а також співачка Оксана Муха, скрипаль Олександр Божик та симфонічний оркестр Львівської обласної філармонії виконали твори Великого Кобзаря та українські народні пісні. У виконанні зірок естради глядачі почули такі твори Шевченка як "Заповіт", "Тече вода в синє море", "Як би мені черевички", "Утоптала стежечку", "Реве та стогне Дніпр широкий", "Думи мої".

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua