» Інформація » Максим Козицький разом з громадськістю вшанував пам'ять Великого Кобзаря

Максим Козицький разом з громадськістю вшанував пам'ять Великого Кобзаря

Автор: admin2 от 10-03-2020, 09:11

Максим Козицький разом з громадськістю вшанував пам'ять Великого Кобзаря9 березня Львівщина урочисто відзначає 206-річчя з дня народження Тараса Шевченка. Разом із лауреатами Національної премії імені Тараса Шевченка, громадськістю  голова Львівської ОДА Максим Козицький поклав квіти до пам’ятника Кобзарю, що у центрі Львова.

Усі присутні спільно виконали «Реве та стогне Дніпр широкий».

Також, у межах святкувань біля пам’ятника великому українцю провели флешмоб «Шевченківські читання».

Окрім цього, у Львівській опері відбулася урочиста академія, присвячена 206-річчю з дня народження Тараса Шевченка. Це сучасний і важливий концерт «Шевченко Revolution» за участі Львівської державної академічної чоловічої хорової капели «Дударик», рок-гурту струнного квартету, акторів та солістів.