Сьогодні голова райдержадміністрації Максим Лісогор відвідав Дрогобицький костел Св. Бартоломея та зустрівся з представниками польської громади. Очільник району оглянув пам'ятник Іванові Павлу ІІ, пошкоджений невідомими злочинцями. Співрозмовники дійшли єдиного висновку, що святиню понівечили ті, хто мав намір поживитися на продажу металу. Керівник одного з польських товариств міста Юрій Катриняк продемонстрував голові райдержадміністрації відпиляні деталі пам'ятника, з яких видно, що для його спорудження використаний не метал, а інші сучасні матеріали. Пан Юрій також повідомив, що місяць тому було вкрадено ринву з костела. Не виключено, що це — робота тих самих злодіїв. Представники громади висловили побажання, щоб освітити територію біля входу костела. Вони повідомили, що звернуться до автора пам'ятника для того, щоб його відновити.
Голова райдержадміністрації у свою чергу попросив у представників римо-католицької громади пробачення за такий неприпустимий, тим паче, у час Великого посту вчинок людей, які не мають нічого святого в серці, не поважають ні святинь, ні культурного надбання Дрогобича незалежно від національної та конфесійної приналежності. Максим Лісогор також повідомив, що домовився з районним бізнесменом, депутатом районної ради Станіславом Карпенком, який погодився надати допомогу у відновленні пам'ятника.













