» Інформація » Голова райджержадміністрації зустрівся з представниками римо-католицької громади Дрогобича

Голова райджержадміністрації зустрівся з представниками римо-католицької громади Дрогобича

Автор: admin2 от 15-03-2016, 13:42
 (голосів: 0)

Голова райджержадміністрації зустрівся з представниками римо-католицької громади ДрогобичаСьогодні голова райдержадміністрації Максим Лісогор відвідав Дрогобицький костел Св. Бартоломея та зустрівся з представниками польської громади. Очільник району оглянув пам'ятник Іванові Павлу ІІ, пошкоджений невідомими злочинцями. Співрозмовники дійшли єдиного висновку, що святиню понівечили ті, хто мав намір поживитися на продажу металу. Керівник одного з польських товариств міста Юрій Катриняк продемонстрував голові райдержадміністрації відпиляні деталі пам'ятника, з яких видно, що для його спорудження використаний не метал, а інші сучасні матеріали. Пан Юрій також повідомив, що місяць тому було вкрадено ринву з костела. Не виключено, що це — робота тих самих злодіїв. Представники громади висловили побажання, щоб освітити територію біля входу костела. Вони повідомили, що звернуться до автора пам'ятника для того, щоб його відновити.

Голова райдержадміністрації у свою чергу попросив у представників римо-католицької громади пробачення за такий неприпустимий, тим паче, у час Великого посту вчинок  людей, які не мають нічого святого в серці, не поважають ні святинь, ні культурного надбання Дрогобича незалежно від національної та конфесійної приналежності. Максим Лісогор також повідомив, що домовився з районним бізнесменом, депутатом районної ради Станіславом Карпенком, який погодився надати допомогу у відновленні пам'ятника. 

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua