З приводу неприємної події, яка сталася у Дрогобичі, - пошкодження пам'ятника Івану Павлу ІІ, сьогодні вранці голова райдержадміністрації Максим Лісогор провів термінову робочу нараду з керівниками силових структур: начальником відділу СБУ Борисом Пантюховим, начальником Дрогобицької поліції Мироном Карапатою та першим заступником Дрогобицької місцевої прокуратури Сергієм Сисиним. Силовики повідомили, що відкрите кримінальне провадження за статтею “Хуліганство”. Основна версія правоохоронців: акт вандалізму - справа рук мисливців за металом. Сподіваючись поживитися, вони відрізали пилкою руку з хрестом. Але коли побачили, що пам'ятник зроблений не з металу, залишили деталі пам'ятника на постаменті. Голова райдержадміністрації доручив правоохоронцям вважати цю справу однією з першочергових у їхній роботі і зробити все для того, щоб винні були покарані. До речі, в регіоні почастішали випадки крадіжки металу зі святинь, кладовищ тощо. Перед правоохоронцями поставлене також завдання надалі відслідковувати такі факти, щоб не створювати напруги в регіоні. Очільник району також звернувся до влади міста Дрогобича з пропозицією забезпечити освітлення території та відеоспостереження.













