» Інформація » В Доброгостові висадили нову алею

В Доброгостові висадили нову алею

Автор: admin2 от 1-04-2016, 15:10
 (голосів: 0)

В Доброгостові висадили нову алеюАкція «Майбутнє лісу в твоїх руках» з кожним днем набуває все більшої популярності. Вчора, 31 травня нову алею заклали обабіч автомобільної дороги що веде зі села Доброгостів до села Бистрий. В акції взяли участь Доброгостівський сільський голова Л.Пасемко, заступник голови Дрогобицької районної ради В.Стецівка, секретар Доброгостівської сільської ради О.Павлишин, землевпорядник Доброгостівської сільської ради Я.Фендак, майстер лісу Доброгостівського лісництва і в одночас депутат сільської ради І.Жагаляк, головний лісничий ДП «Дрогобицький лісгосп» В.Кінаш, активісти та громадськість села Доброгостів. На алеї протяжністю 2,3 км висадили 600 саджанців модрину, липу та березу.


Відділ лісового господарства ДП «Дрогобицький лісгосп»

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua