» Інформація » Департамент цивільного захисту ЛОДА закликає не палити сухостій

Департамент цивільного захисту ЛОДА закликає не палити сухостій

Автор: admin2 от 1-04-2016, 16:41
 (голосів: 0)

Департамент цивільного захисту ЛОДА закликає не палити сухостійУ період з 28 березня до 1 квітня на території Львівської області  зафіксовано 20 випадків пожеж в екосистемах на загальній площі 1,96 га. Про це повідомили в департаменті з питань цивільного захисту Львівської облдержадміністрації.

За словами директора департаменту Андрія Умрихіна, за цей період складено 8 протоколів на порушників. Зокрема, днями за порушення природоохоронного законодавства працівниками Бродівського відділення ГУ НП у Львівській області затримано місцеву жительку, яка підозрюється у вчинені підпалу.

"Зараз вирішується питання притягнення затриманої особи до відповідальності, - розповів  Андрій Умріхін. - Варто зазначити, що вчинення подібних дій тягне за собою покарання у вигляді штрафу у розмірі від 170 до 340 гривень для громадян, та від 850 до 1190 гривень для посадових осіб".

Водночас департамент з питань цивільного захисту облдержадміністрації закликає мешканців області не допускати спалювання сухостою на полях та присадибних ділянках, дбати про власне життя та здоров'я.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua