» Цивільний захист » Департамент цивільного захисту ЛОДА закликає не палити сухостій

Департамент цивільного захисту ЛОДА закликає не палити сухостій

Автор: admin2 от 6-03-2017, 14:36
 (голосів: 0)

Департамент цивільного захисту ЛОДА закликає не палити сухостійНа території області поновилися випадки самовільного випалювання сухої рослинності та її залишків, що призводить до виникненню пожеж на великих площах. Від початку пожежонебезпечного періоду зафіксовали 314 пожеж загальною площею понад 72 га, на гасіння яких залучалися підрозділи Головного управління ДСНС України у Львівській області.

Про це повідомив в.о. директора департаменту з питань цивільного захисту Львівської ОДА Олександр Харчук.

За інформацією Державної екологічної інспекції у Львівській області, станом на 6 березня за самовільне випалювання сухої рослинності притягнуто до адміністративної відповідальності 19 осіб. На порушників природоохоронного законодавства накладено штрафи на загальну суму 3 400 грн.

Слід зазначити, що за минулий тиждень накладено 53 штрафні санкції. А за минулу добу зафіксовано 89 підпалів сухостою.

Департамент з питань цивільного захисту ЛОДА закликає мешканців області не допускати самовільного випалювання сухої рослинності та її залишків, а також пам’ятати про шкоду, яка завдається природі внаслідок пожеж в екосистемах.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua