Сьомого квітня вийшов у світ перший номер друкованого видання "Медіа Дрогобиччина". Тижневик форматом А-3 складається із восьми сторінок. Перша і остання - повноколірні. Газета охоплює міста Дрогобич, Трускавець, Борислав, Стебник, також публікує програму телебачення. Друкується у видавництві м.Тернопіль. Головний редактор і засновник — Марія Кульчицька (головний редактор газети “Вільне слово” та інтернет-газети “Медіа Дрогобиччина”, волонтерка). Наклад - 2000 примірників.
Восьмого квітня тижневик прибув на Дрогобиччину. Перший номер був розповсюджений практично безкоштовно. Вчора у дрогобицькій Ратуші відбулася презентація видання. У заході взяли участь представники міської влади, колеги-журналісти, волонтери, громадські активісти.
Як стверджує Марія Кульчицька, видання не має за собою ні явних, ні прихованих спонсорів, інвесторів, меценатів, які могли б впливати на його політику. Головний редактор та засновник позиціонує свою газету як незалежне і правдиве видання, яке вона видає за власні кошти. Основною метою газети за визначенням Марії Кульчицької є - подати читачам максимально всесторонню і об’єктивну інформацію, бути «дзеркалом», яке ретранслює реальність, а не відстоювати чиїсь окремі інтереси.













