» Культура » Вийшов у світ перший випуск “Літопису Дрогобиччини”

Вийшов у світ перший випуск “Літопису Дрогобиччини”

Автор: admin2 от 20-03-2019, 17:22

Вийшов у світ перший випуск “Літопису Дрогобиччини”У збірнику опубліковані інформаційні та фотоматеріали про заходи, які проводились у районі в IV кварталі 2019 року. “Літопис Дрогобиччини” віддрукований у місцевому видавництві “Посвіт”. В упорядкуванні збірника під редакцією заступника голови райдержадміністрації Володимира Ханаса взяли участь працівники відділу культури і туризму, сільських, селищних народних домів та бібліотек. “Літопис Дрогобиччини” містить розділи: “Дрогобиччина: дати, події і факти”, “100-річчя проголошення ЗУНР”, “Геральдика”, “Наші видання”

У передмові до збірника ініціатора видання Володимира Ханаса зазначається, що видання буде слугувати поширенню, популяризації та висвітленню діяльності підрозділів гуманітарної сфери виконавчої влади Дрогобицького району. Збірник “Літопис Дрогобиччини” високо оцінив голова райдержадміністрації Андрій Шевкенич. Він наголосив, що збір та систематизація всіх культурних та суспільно-важливих подій, які відбуваються на Дрогобиччині, слугує збереженню нашої національної пам’яті, традицій нашого краю. Очільник району зазначив, що примірники видання мають бути в кожній сільській та шкільній бібліотеці Дрогобиччини.

Видання наступних випусків “Літопису Дрогобиччини” триматиме.

Вийшов у світ перший випуск “Літопису Дрогобиччини”