На численні звернення жителів району щодо проведення перерахунку житлових субсидій роз’яснення надає керівник управління праці та соціального захисту населення Галина Чапля.
Питання: Як буде проведено нарахування субсидій у квітні місяці?
Відповідь: У квітні місяці житлові субсидії жителям району будуть перераховані у зв’язку з закінченням опалювального сезону 5 квітня 2016 року.
Тобто у квітні субсидії будуть нараховані за 4 дні на опалювальний період 2015 -2016рр.
Питання: Чи потрібно жителям району звертатись в управління для проведення перерахунку субсидії?
Відповідь : Ні, не потрібно. Перерахунок житлових субсидій у зв’язку з закінченням опалювального сезону буде здійснено в автоматизованому режимі без звернення громадян.
Питання: Чи потрібно додатково звертатись для призначення субсидій на неопалювальний сезон?
Відповідь : Ні, не потрібно. Якщо жителі району користувались субсидіями на опалювальні періоди 2014 – 2015 чи 2015 – 2016 рр. всі наступні перерахунки будуть здійснюватись управлінням без звернення громадян автоматично.
Питання: Що буде з коштами (переплатою) по субсидіях?
Відповідь : Залишок коштів на рахунках споживачів в газовій чи РЕМах, які накопичились внаслідок переплати по субсидіях залишаються на рахунках споживачів і використовуються для оплати в літній період.
Для інформації:
В районі субсидіями користуються 10329 сімей, з них 9479 – сім’ям призначено субсидії з оплати житлово – комунальних послуг, 850 – сім’ям надана субсидія на придбання твердого палива готівкою.
Це в 10 разів більше проти опалювального періоду 2014 – 2015 рр.
Призначення субсидій на тверде паливо готівкою триває.













