Станом на 1 квітня в районі біля 10 тис. сімей оформили субсидію, з них 9,5 тис. отримали субсидію на оплату житлово-комунальних послуг, ще 500 сім'ям призначена субсидія на тверде паливо готівкою.
Слід зауважити, що процес призначення субсидії на тверде паливо триває, оскільки цей вид субсидії надається 1 раз на рік, а виплата здійснюється готівкою.
Нинішнім отримувачам субсидій не варто хвилюватись з приводу переоформлення субсидій на наступний термін чи неопалювальний період.
Усім, хто вже отримує субсидію, усі перерахунки та призначення на наступний термін буде здійснюватись автоматично, без звернень громадян.
Крім цього, варто наголосити - якщо особа використовує в опалювальний сезон менше газу чи електроенергії, ніж обсяги, на які нараховувалась субсидія, то накопичені на її рахунку зекономлені кошти вона зможе використовувати для оплати наступних періодів.













