» Інформація » Школи району зібрали кошти в рамках доброчинної акції "Серце до серця"

Школи району зібрали кошти в рамках доброчинної акції "Серце до серця"

Автор: admin2 от 27-04-2016, 16:28
 (голосів: 0)

Школи району зібрали кошти в рамках доброчинної акції  "Серце до серця"Всеукраїнський благодійний фонд “Серце до серця” за підтримки центральних та місцевих органів влади, громадських організацій, підприємців та волонтерів з 4 до 24 квітня цього року проводив ХІ щорічну Всеукраїнську благодійну акцію “Серце до серця”, мета якої - збір коштів на придбання реанімаційного медичного обладнання для дитячих лікарень України. До акції , як і щороку, долучилися навчальні заклади Дрогобицького району. Для доброї справи педагоги та школярі зібрали та передали у благодійний фонд понад 9,5 тис. грн. Організаційний супровід акції забезпечувала методист відділу освіти Ярослава Баранич.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua