Всеукраїнський благодійний фонд “Серце до серця” за підтримки центральних та місцевих органів влади, громадських організацій, підприємців та волонтерів з 4 до 24 квітня цього року проводив ХІ щорічну Всеукраїнську благодійну акцію “Серце до серця”, мета якої - збір коштів на придбання реанімаційного медичного обладнання для дитячих лікарень України. До акції , як і щороку, долучилися навчальні заклади Дрогобицького району. Для доброї справи педагоги та школярі зібрали та передали у благодійний фонд понад 9,5 тис. грн. Організаційний супровід акції забезпечувала методист відділу освіти Ярослава Баранич.













