» Інформація » Міністр енергетики та вугільної промисловості ознайомився з роботою шахти "Червоноградська"

Міністр енергетики та вугільної промисловості ознайомився з роботою шахти "Червоноградська"

Автор: admin2 от 6-05-2016, 14:12
 (голосів: 0)

Міністр енергетики та вугільної промисловості ознайомився з роботою шахти "Червоноградська"Сьогодні, 6 травня міністр енергетики та вугільної промисловості України Ігор Насалик у м. Червоноград відвідав відокремлений підрозділ "Шахта "Червоноградська" Державного підприємства "Львіввугілля". Він заслухав інформацію про стан справ на підприємстві, а також ознайомився з виробничим процесом та умовами праці гірників, здійснивши спуск у шахту. Спільно з міністром шахту відвідав перший заступник голови Львівської облдержадміністрації Ростислав Замлинський.

Нагадаємо, Ігор Насалик перебуває з робочою поїздкою до Львівської та Івано-Франківської областей, у ході якої планує відвідати також Бурштинську ТЕС ВАТ "Західенерго",  Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу, а також Калуську ТЕЦ ДПЗД "Укрінтеренерго".

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua