» Інформація » Комісія райдержадміністрації продовжить обстеження гідротехнічних споруд та водних об'єктів

Автор: admin2 от 11-05-2016, 11:54

Комісія райдержадміністрації продовжить обстеження гідротехнічних споруд та водних об'єктівПитання продовження інвентаризації гідротехнічних споруд та водних об'єктів розглядалося сьогодні під час робочої наради у заступника голови райдержадміністрації Івана Мізерника.

Як уже неодноразово наголошувалося, основна мета інвентаризації — вивчення стану гідротехнічних споруд та виявлення незагосподарених водних об'єктів (ставків і озер) та взяття їх на баланс місцевих рад або узаконення їх власності чи оренди.

На нараді визначено перелік об'єктів, на які найближчим часом виїде комісія. Для обстеження найбільш проблемних об'єктів залучать представників МНС.