» Інформація » Райдержадміністрація залучить громадських активістів до боротьби з розкрадачами лісу та гравію

Райдержадміністрація залучить громадських активістів до боротьби з розкрадачами лісу та гравію

Автор: admin2 от 18-05-2016, 15:39
 (голосів: 0)

Райдержадміністрація залучить громадських активістів до боротьби з розкрадачами лісу та гравіюГолова райдержадміністрації Володимир Шутко дав доручення про проведення у Дрогобицькому районі місячника превентивних заходів для попередження незаконного вирубування лісів та несанкціонованого забору піщано-гравійної суміші. З цією метою створюються мобільні групи з представників райдержадміністрації, правоохоронних органів, лісових господарств, водгоспу з обов'язковим залученням громадських активістів.

Для ефективної роботи голова райдержадміністрації ставить завдання, щоб ініціатива виходила саме від громадськості, а не від органів влади. Громадські активісти отримають право самостійно виявляти факти порушень та крадіжок і повідомляти мобільні групи для негайного реагування, документування та притягнення до відповідальності винних осіб. З цією метою будуть визначені контактні телефони для надання оперативної інформації.

До речі, за повідомлення начальника Дрогобицької поліції Мирона Карапати, цими днями на території району правоохоронці затримали техніку та крадіїв піщано-гравійної суміші. Відкрита кримінальна справа за ст.240 КК “Порушення правил охорони надр”. Вирішується питання про арешт майна.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua