Голова райдержадміністрації Володимир Шутко дав доручення про проведення у Дрогобицькому районі місячника превентивних заходів для попередження незаконного вирубування лісів та несанкціонованого забору піщано-гравійної суміші. З цією метою створюються мобільні групи з представників райдержадміністрації, правоохоронних органів, лісових господарств, водгоспу з обов'язковим залученням громадських активістів.
Для ефективної роботи голова райдержадміністрації ставить завдання, щоб ініціатива виходила саме від громадськості, а не від органів влади. Громадські активісти отримають право самостійно виявляти факти порушень та крадіжок і повідомляти мобільні групи для негайного реагування, документування та притягнення до відповідальності винних осіб. З цією метою будуть визначені контактні телефони для надання оперативної інформації.
До речі, за повідомлення начальника Дрогобицької поліції Мирона Карапати, цими днями на території району правоохоронці затримали техніку та крадіїв піщано-гравійної суміші. Відкрита кримінальна справа за ст.240 КК “Порушення правил охорони надр”. Вирішується питання про арешт майна.













