
За інформацією Дрогобицького МВ ГУМВСУ у Львівській обл. днями на території Урізької сільської ради працівники міліції затримали порушників, які займалися незаконним забором піщано-гравійної суміші з русла р.Бистриця.
Порушена кримінальна справа, техніка (2 КАМАЗи і трактор) арештована.