Серед питань, які сьогодні розглянула Колегія райдержадміністрації, заходи з підготовки до відзначення Всеукраїнського свята “Я син народа, що вгору йде” до 160-х роковин Івана Франка. Доповідала керівник відділу культури і туризму райдержадміністрації Надія Козар. Вона зазначила, що запропонований план містить господарські, просвітницькі, туристичні та культурно-мистецькі заходи. Господарські заходи, в основному, стосуються Державного історико-культурного заповідника “Нагуєвичі” та інших об'єктів району, які будуть залучені до ювілейних дійств. Надія Козар також повідомила, що події на вшанування Франкового імені вже розпочалися, декілька з них будуть відбуватися наступного тижня у зв'язку зі сторіччям смерті нашого видатного краянина. Це — організована Дрогобицьким державним педуніверситетом ім. Івана Франка культурно-мистецька академія “Країна Франкіана” (26 травня), Промо тур для вітчизняних та закордонних медіа “Стежками Івана Франка” (25-26 травня) та віче і покладання квітів у день смерті Івана Франка - 28 травня.
Колегія затвердила заходи та схвалила відповідний проект доручення голови райдержадміністрації.













