Сьогодні розпочала свою роботу у пленарному режимі VI чергова сесія Дрогобицької районної ради. На початку засідання голова районної ради Михайло Сікора відрекомендував депутатському корпусу на посаді голови Дрогобицької райдержадміністрації їхнього колегу-депутата Володимира Шутка. Михайло Сікора висловив сподівання на ефективну співпрацю нового керівництва райдержадміністрації з районною радою.
З напутнім словом до новопризначеного голови РДА звернувся єпископ Григорій (УГКЦ), який побажав новому очільникові району Соломонової мудрості, яка допоможе йому мудро і справедливо виконувати свої обов'язки. Владика Григорій запевнив керівника у підтримці Церквою всіх добрих починань влади, які спрямовані на користь народу.
о.Петро (УПЦ КП) від імені єпископа Якова привітав Володимира Шутка на високій посаді та зазначив, що керівникові треба бути милосердним як Святий Миколай, любити людей, бо любов дає людині снагу до добрих справ.
Голова районної ради Михайло Сікора також відзначив позитивну роль у розвитку Дрогобиччини попереднього голови райдержадміністрації Максима Лісогора, який показав себе як мудрий, толерантний, врівноважений і професійний керівник. Михайло Сікора повідомив, що Максим Лісогор був запрошений на сесію, але з поважних причин не зміг прибути. Голова районної ради від депутатського корпусу району побажав Максимові Едуардовичу успіхів у праці на посаді голови Іванківської райдержадміністрації Київської області.













