» Інформація » Сьогодні завершила свою роботу сесія районної ради

Сьогодні завершила свою роботу сесія районної ради

Автор: admin1 от 6-10-2016, 15:45
 (голосів: 0)

Сьогодні завершила свою роботу сесія районної радиВ четвер, 6 жовтня, в сесійній залі районної ради продовжила свою роботу чергова VIII сесія Дрогобицької районної ради VII скликання, яку розпочав голова районної ради Михайло Сікора. Вона пройшла за участі голови райдержадміністрації Володимира Шутка, заступника голови районної ради Володимира Стецівки, депутатів Львівської обласної ради від Дрогобиччини, представників засобів масової інформації.

Сьогодні завершила свою роботу сесія районної радиДепутати розглянули питання внесення змін до Регламенту районної ради відповідно до змін  в законодавстві України та ряд земельних питань.

Зокрема районні обранці підтримали погодження на отримання ТзОВ «Мінерали Прикарпаття» спеціального дозволу на користування надрами з метою видобування суглинків Південно-Солонського родовища на території Солонської сільської ради.

Також вони затвердили технічну документацію з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, право оренди, яких  пропонується для продажу на земельних торгах, що розташовані на території Підбузької селищної ради й ділянок під об’єкт «Облаштування Опарського  газового родовища свердловин ПАТ «Укргазвидобування» на території Довжанської та Нижньогаївської сільських рад.

Сьогодні завершила свою роботу сесія районної ради
Сьогодні завершила свою роботу сесія районної ради
Сьогодні завершила свою роботу сесія районної ради
Сьогодні завершила свою роботу сесія районної ради

 

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua