На сьогоднішньому пленарному засіданні VI чергової сесії Дрогобицької районної ради, яку провів голова районної ради Михайло Сікора депутати розглянули ряд важливих питань.
Так, начальник фінансового управління райдержадміністрації Віталій Перхун інформував, про виконання районного бюджету Дрогобицького району за І квартал 2016 року, зокрема він наголосив, що обсяг платежів до загального фонду місцевих бюджетів становить 137,5% до планових призначень, план надходжень податків та платежів до загального фонду районного бюджету виконано на 114%, але деякими сільськими радами не забезпечено виконання дохідної частини місцевих бюджетів, тому з початку року зросла недоїмка до районного бюджету на 78,0 тис. грн. Дрогобицькій райдержадміністрації, сільським, селищним радам спільно з ОДПІ у Дрогобицькому районі доручено активізувати роботу щодо забезпечення надходжень акцизного податку та виявлення платників, які нараховують заробітну плату з порушенням вимог законодавства.
На сесії районної ради було прийняте рішення внести зміни до районного бюджету Дрогобицького району на 2016 рік, а саме збільшити обсяг доходів районного бюджету на 2016 рік в сумі 1 019 940 грн., з них доходи загального фонду бюджету в сумі 312 500 грн., доходи спеціального фонду – 707 440 грн. та збільшити обсяг видатків загального фонду районного бюджету на 2016 рік у сумі 1 313 360 грн., збільшити обсяг видатків спеціального фонду – 1 801 580 грн.
Також VI чергова сесія Дрогобицької районної ради затвердила екологічну Програму Дрогобицького району на 2016-2017 року та прийняла звернення до Львівської обласної ради та облдержадміністрації щодо вжиття необхідних заходів по передачі військового стрільбища на території Уличненської сільської ради з підпорядкування Міністерства внутрішніх справ України в підпорядкування Міністерства оборони України на баланс військової частини А 1108, оскільки вказане військове стрільбище понад 20 років взагалі не використовується за своїм призначенням, а особовий склад в/ч вимушений здійснювати постійне переміщення на значну відстань на військове стрільбище в Стрийський район, витрачаючи при цьому час та паливно-мастильні матеріали.
Після цього на сесії райради було оголошено перерву до 31 травня.













