» Інформація » Зоопарк «Лімпопо» у Міжнародний день захисту дітей безкоштовно відвідали тисячі дітей

Автор: admin1 от 1-06-2016, 17:44

Зоопарк «Лімпопо» у Міжнародний день захисту дітей безкоштовно відвідали тисячі дітей  Сьогодні, 1 червня, у Міжнародний день захисту дітей зоопарк «Лімпопо», що знаходиться в Меденичах заполонили тисячі дитячих посмішок, адже тут відбувалось справжнє свято з цікавою розважальною програмою, танцями, іграми та безкоштовним морозивом. З усіх куточків Львівщини та сусідніх областей приїхали сотні автобусів, щоб діти могли гарно та з користю провести перший літній день. А організували це дійство власники зоопарку Сергій Костів та Олександр Метелиця  за підтримки відділу культури та туризму й структурного підрозділу молоді та спорту Дрогобицької райдержадміністрації.

Привітати дітей з їх святом приїхав і голова Дрогобицької райдержадміністрації Володимир Шутко, який побажав дітям мирного неба, радісного настрою «…хочу, щоб наші діти знали, що ми їх дуже любимо і хочемо в майбутньому бачити здоровими, розумними, мудрими».

Під час свята діти мали можливість побачити більше ніж триста різних тварин, що представляють сотні видів світової фауни.