» Список статей за 01.06.2016
Сортувати новини за: датою новини | популярністю | відвідуванню | коментарями | абеткою

Автор: admin1 от 1-06-2016, 17:44

Зоопарк «Лімпопо» у Міжнародний день захисту дітей безкоштовно відвідали тисячі дітей  Сьогодні, 1 червня, у Міжнародний день захисту дітей зоопарк «Лімпопо», що знаходиться в Меденичах заполонили тисячі дитячих посмішок, адже тут відбувалось справжнє свято з цікавою розважальною програмою, танцями, іграми та безкоштовним морозивом. З усіх куточків Львівщини та сусідніх областей приїхали сотні автобусів, щоб діти могли гарно та з користю провести перший літній день. А організували це дійство власники зоопарку Сергій Костів та Олександр Метелиця  за підтримки відділу культури та туризму й структурного підрозділу молоді та спорту Дрогобицької райдержадміністрації. Привітати дітей з їх святом приїхав і голова Дрогобицької райдержадміністрації Володимир Шутко, який побажав...

Розпорядження районної державної адміністрації від 26 травня 2016 року №129

Автор: admin1 от 1-06-2016, 17:29

Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельних ділянок, розташованих на території Станильської сільської ради  (за межами населеного пункту)

Розпорядження районної державної адміністрації від 26 травня 2016 року №128

Автор: admin1 от 1-06-2016, 17:25

Про комісію з розгляду заяв громадян щодо надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива

Розпорядження районної державної адміністрації від 26 травня 2016 року №125

Автор: admin1 от 1-06-2016, 17:03

Про направлення для проходження альтернативної (невійськової) служби

Автор: admin1 от 1-06-2016, 15:00

Громадськість запрошують долучитися до формування Плану реалізації Стратегії розвитку ЛьвівщиниНа Львівщині сформували спеціальні робочі групи з розробки проекту Плану реалізації Стратегії розвитку Львівської області на період 2016-2018 років. Саме вони розглядатимуть та відбиратимуть проектні ідеї, які подали представники громадськості, виконавчої влади та місцевого самоврядування для формування Стратегії Львіщини-2020. Про це повідомив директор департаменту економічної політики Львівської облдержадміністрації Роман Филипів.
За словами Романа Филипіва, упродовж червня 2016 року запланували проведення низки засідань кожної робочої групи, які розглядатимуть та відбиратимуть проекти до Плану реалізації Стратегії.

Засідання робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати

Автор: admin1 от 1-06-2016, 14:07

Засідання робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати1 червня голова Дрогобицької райдержадміністрації Володимир Шутко  провів чергове засідання робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення, на якому проводилось заслуховування керівників підприємств та організацій Дрогобицького району, середній розмір заробітної плати яких нижчий від мінімальної. На засіданні  заслухано керівників 17 суб’єктів підприємницької діяльності Дрогобицького району.

Cвято «Маленька країна-країна дитинства…» в районній бібліотеці

Автор: admin1 от 1-06-2016, 12:54

Cвято «Маленька країна-країна дитинства…» в районній бібліотеціЩороку на початку літа ми відзначаємо прекрасне свято радості та одвічної надії – Міжнародний День захисту дітей. Адже саме в дітях дорослі прагнуть бачити здійснення своїх мрій і сподівань. А тому закликають усіх сьогодні та кожного наступного дня зігрівати теплом і любов'ю кожне дитяче серце.
 Розважальне свято «Маленька країна-країна дитинства, де сонечко світить і казка живе» відбулося у Дрогобицькій районній бібліотеці для дітей. Діти активно спілкувалися під час заходу «Про права та обов’язки дітей», душевно розповідали вірші про дитинство, грали в ігри та взяли участь у «Казковій вікторині». Свято пройшло у теплі й святковій атмосфері.

До Національного реєстру рекордів України увійшла вправа дрогобицьких акробаток

Автор: admin1 от 1-06-2016, 11:49

До Національного реєстру рекордів України увійшла вправа дрогобицьких акробатокЕксперти Національного Реєстру Рекордів зафіксували рекорд України, який встановили вихованки відділення спортивної акробатики Дрогобицької дитячо-юнацької спортивної школи імені Івана Боберського – Олександра Табачиська та Юлія Пилип’як. Про це повідомили в управлінні фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації.
Дівчата вперше в Україні виконали сальто в прямому положенні з поворотом на 720º (подвійний пірует) з рук на руки. Цей рекорд зафіксовано в рубриці "Виконання сальто на максимальну кількість оборотів у прямому положенні".

Оздоровчі табори Дрогобиччини готуються до літнього сезону

Автор: admin1 от 1-06-2016, 10:45

Оздоровчі табори Дрогобиччини готуються до літнього сезону 31 травня у Дрогобицькому районі продовжила роботу комісія з перевірки готовності дитячих закладів оздоровлення та відпочинку до оздоровчого сезону 2016 року. Цього дня члени комісії, а саме заступник голови Дрогобицької райдержадміністрації Іван Мізерник, заступник керівника управління праці та соціального захисту населення Марія Матієчко, лікар-епідеміолог Дрогобицького міськрайонного відділу лабораторних досліджень Ірина Кубішин та головний спеціаліст управління соціального захисту населення Дрогобицької РДА Богдан Гринчишин. Комісія перевірила підготовку до літнього оздоровчого сезону санаторій «Веселка» (керівник Ігор Кошак), який розташований в селі Старий Кропивник.